Андрій Дмитрієв
16102015_41

Часи прийому громадян

Кожний перший та другий понеділок місяця за адресою:
пров. Успенський (Спартаківський), 18

БІОГРАФІЯ

41 рік, народився в м. Дрогобич. У п’ятирічному віці з родиною переїхав до Херсону.

Освіта: Навчався у херсонських загальноосвітніх школах № 51, 53 та фізико-технічному ліцеї. У 1996 році закінчив з відзнакою Херсонський індустріальний інститут за фахом «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності». У 2003-2004 рр. отримав другу вищу освіту у «Міжнародному інституті менеджменту» м. Київ, де одержав дипломи «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Майстер бізнес адміністрування» (МВА).

Трудова діяльність: Директор-засновник фармацевтичної компанії ТОВ ВКФ «Медпрепарати» (1994-2005 роки). З 2005 року приватний підприємець, голова спостережної ради фармацевтичної компанії ТОВ ВКФ «Медпрепарати», голова спостережної ради поліграфічної компанії ТОВ «Полімед». У Херсоні за цей час створив понад 800 робочих місць.

Громадська діяльність: Був депутатом Херсонської міської ради двох скликань (2002-2010 роки). За цей час на окрузі були проведені технічні обстеження та ремонт дахів, ремонти внутрішньо будинкових комунікацій та ліфтів, розглянута велика кількість звернень громадян.
З лютого 2015 року керівник ініціативної групи ГО «Об’єднання «Самопоміч». За цей час було впроваджено більш ніж 20 проектів, серед яких: «Безкоштовна юридична приймальня», контроль бюджету, допомога в створенні ОСББ, допомога в оформленні документів на отримання субсидії, комп’ютерні курси для людей старшого віку, «Ярмарок спорту» та інші.
Голова Херсонської обласної організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Одружений, виховує чотирьох дітей.