Безпека на дорозі: поліцейські вчать школярів Правилам дорожнього руху
Новини

Працівники ювенальної превенції та груп реагування поліції проводять в школах уроки «Правила знаєш – біди уникаєш». Такі заняття вже пройшли у навчальних закладах Берислава, Скадовська, Білозерки, Верхнього Рогачика, Іванівки та Великої Олександрівки.

 

За допомогою наочних матеріалів поліцейські нагадують дітям, як правильно переходити проїжджу частину на регульованих і нерегульованих пішохідних переходах, а також наголошують на необхідності використання в темний час доби світловідбивних флікерів.

Для маленьких пішоходів уроки проводяться в формі гри-вікторини, а зі старшокласниками розбирають питання адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Поліцейські пояснюють дітям, наскільки важливо знати і дотримуватися правил безпечної поведінки на проїжджій частині, розповідають про неприпустимість використання навушників при переході проїжджої частини.

А для закріплення отриманої інформації молодші школярі під керівництвом поліцейських практикують правильний і безпечний перехід проїжджої частини по нерегульованому пішохідному переходу.

— Проведення таких уроків дозволяє покращити рівень знань школярів з дорожньої безпеки, а також зменшити дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, — зазначає начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Відділ комунікації поліції Херсонської області