Депутати херсонської «Самопомочі» прозвітували перед виборцями
Новини

Першим звітував Дініс Бердник. В актовому залі НВК №56, що у мікрорайоні «Таврійський», зібрались здебільшого мешканці територіального округу, де і було обрано депутатом Дініса Володимировича. Здебільшого людей цікавило освітлення, можливість будівництва спортивних майданчиків у мікрорайоні та ремонт внутршіньодворових проїздів. До речі, нещодавно за сприяння саме Дініса Бердника було оновлено асфальтове покриття проїзду, який охоплює декілька дворів багатоповерхівок. Люди, які протягом багатьох років скаржились на жахливу дорогу та постійні травми, нарешті отримали можливість ходити безпечно. До речі, про безпеку: округ Дініса Бердника майже повністю освітлений ліхтарями зовнішнього освітлення! Ті куточки, які роками не мали зовнішнього освітлення, наразі — з якісними ліхтарями. Отже, ходити додому з роботи чи зі школи можна цілком безпечно. Згадали про ремонт у НВК №56, дитячих садочках та вирішенні поточних питань мешканців округу.

Також депутат херсонської «Самопомочі» розповів про свою роботу у фракції та в сесійній залі. Дініс Бердник наголосив, що «Самопоміч» завжди виступала проти необгрунтованих підвищень тарифів, зокрема це стосується проїзду в громадському транспорті.

 

Голова фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв звітував у школі №28. Так само депутат розповів про роботу фракції у 2018 році. Особливо цікавою присутнім виборцям була тема незаконних забудов. Андрій Дмитрієв розповів про одну з важливих перемог «Самопомочі», інших колег із депутатського корпусу, журналістів та громадських діячів щодо намагань забудови у дворі по вул. Московська, 5: питання близько десятка разів під різним виглядом виносилось на розгляд сесії. Попри натиск забудовників, правда — на боці мешканців прилеглих будинків, які зробили справжнє розслідування та віднайшли порушення при забудові. Це питання також вивчав під час свого візиту до Херсона Народний депутат України Єгор Соболєв.

Розповів Андрій Дмитрієв і про громадський бюджет. Протягом двох років «Самопоміч» намагалась пояснити колегам із депутатського корпусу про необхідність ухвалення даного рішення, проте ухвалили його у майже невпізнаваній редакції лише влітку цього року. В результаті, тепер постає питання про те, що даний варіант рішення про громадський бюджет іще необхідно доопрацьовувати. Але зрештою справа рушиться — це вже непогано.

 

Для тих, хто не зміг потрапити на звіти, нагадуємо: Ви завжди можете прийти на прийом до депутатів «Самопомочі»:

Андрій Дмитрієв: І та ІІІ понеділок місяця, 15:00-17:00, вул. Суворова, 13, штаб ПП «Об’єднання «Самопоміч».

Дініс Бердник: ІІІ середа місяця, 08:00-10:00, вул. 49 Гвардійської дивізії, 9 НВК № 56.