Депутати підтримали звернення Юрий Ромаскевич щодо відновлення міжпосадових співвідношень з оплати праці
Новини

Депутати підтримали звернення депутата Херсонської обласної ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Ромаскевича щодо відновлення міжпосадових співвідношень з оплати праці.

Сьогодні депутати обласної ради підтримали звернення свого колеги Юрія Ромаскевича до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо відновлення міжпосадових співвідношень з оплати праці.

«Підвищення рівня заробітної плати призвело до фактичного нівелювання різниці в оплаті праці між працівниками з різним рівнем освіти та кваліфікації. Так, при рівні мінімальної заробітної плати 3723 грн в бюджетній сфері ціла група осіб, починаючи від господарського та обслуговуючого персоналу, осіб з середньою спеціальністю, а іноді і вищою освітою, отримують однакову заробітну плату», – зазначив Юрій Ромаскевич.

За словами депутата, є і такі випадки, коли молодші медичні сестри, які отримують 10% надбавки за використання дезінфікуючих засобів, отримують більшу заробітну плату, ніж молодий лікар, який навчався щонайменше 7 років.

У зв’язку з такою несправедливістю, молоді фахівці виїжджають працювати за кордон, а ми втрачаємо кваліфіковані кадри. Вирішити проблему можливо. Для цього, як стверджує Юрій Ромаскевич, необхідно терміново відновити міжпосадові співвідношення з оплати праці, закладені у затвердженій тарифній сітці.

«За» проголосували 49 депутатів. Звернення направлено до вищих органів влади.