Допоможемо разом постраждалим в херсонській трагедії!
Новини

В ніч проти сьогодні в Херсоні сталась жахлива трагедія: згорів 15-квартирний будинок по вулиці Пилипа Орлика, 33 (історичний центр міста). Є жертви, серед яких – діти. Наразі керівництво міста робить усе можливе, аби допомогти забезпечити людей житлом. Пожежа сталась у будинку старого житлового фонду – в історичному центрі Херсона. Полум’я поширилось майже блискавично швидко – старі будівлі з дерев’яними перекриттями цьому неабияк сприяли.

За інформацією Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Херсона, наразі близько половини постраждалих від пожежі на Пилипа Орлика буде розміщено в гуртожитку за адресою: вул. Комкова, 76В. Частина постраждалих розмістились у родичів та знайомих. Наразі потрібні речі першої необхідності: — продукти довгострокового зберігання; — посуд — особливо посуд для приготування їжі: каструлі, пательні тощо; — одяг, взуття, рушники, спальна білизна тощо. Додатково буде з’ясовано подробиці, зокрема кількість дітей, можливо — особливі потреби людей. Приносити допомогу можна до гуманітарного центру (вулиця 295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії, 6/9), де їх збирають централізовано і розвозять до місця призначення з урахуванням потреб.

Під час гасіння пожежі постраждав співробітник ДСНС, який ціною свого здоров’я врятував людей. Його ім’я Максим Клименко, 1990 року народження. Наразі він знаходиться з важким переломом тазових кісток у лікарні. Якщо хтось має бажання та змогу допомогти рятувальнику, який героїчно врятував життя постраждалим від нічної трагедії в Херсоні, звертайтеся за тел. (0552) 422701. Це прес-служба 101. Хлопець наразі знаходиться в реанімації лікарні ім. Тропіних.

Допоможемо тим, хто потребує! В єдності — сила!