Громадська рада при Херсонському міському голові високо оцінила звіти Андрія Дмитрієва та Дініса Бердника
Новини

Громадська рада при Херсонському міському голові проводила моніторинг звітів депутатів Херсонської міської ради. За результатами даного моніторингу з радістю повідомляємо, що звіти Андрія Дмитрієва та Дініса Бердника – фракція ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Херсонській міській раді – були відзначені як найбільш якісні разом із п’ятьма іншими колегами-депутатами у міській раді.

Зокрема громадські діячі Херсона зазначили докладний опис роботи депутатів в раді (на пленарних засіданнях, в постійних та в тимчасових комісіях, роботу над проектами рішень) та використання мультимедійних пристроїв для наочності інформації у звітах.

Команда «Самопомочі» щиро дякує Громадській раді при Херсонському міському голові за високу оцінку діяльності депутатів фракції у міській раді! Для нас це важливе визнання, адже ми працюємо заради кращого майбутнього у нашому прекрасному місті – і висока оцінка з боку активних громадських діячів та експертів свідчить про те, що ми рухаємось у вірному напрямку. Також наголошуємо, що команда «Самопомочі» завжди відкрита для спілкування і спільних проектів із активною громадою та журналістами Херсона. У нас спільна мета, а це означає, що ми маємо діяти разом. В єдності – наша сила! Дякуємо вам!