Мирна акція на підтримку міського голови Скадовська
Новини

Міського голову Скадовська 28 грудня 2017 року відсторонили від посади на рік за рішенням суду, який визнав його дії корупційними. Корупційні діяння полягають в укладанні угод на закупівлю за кошти міського бюджету шурупів на суму 740 грн., штемпельної подушки за 83 грн. і за 126 грн. та оснастки для печатки на суму 218 грн. Компанії, в яких було здійснено закупівлю, визнали пов’язаними із дружиною Олександра Яковлєва – міського голови Скадовська. Варто зауважити, що Олександр Яковлєв безпосередньо не бере участі у виборі постачальників: до його компетенції входить візування рахунків та підписання угод у межах своїх повноважень. На 30 січня призначено розгляд апеляційної скарги міського голови.

Відсторонення міського голови викликало неабияких резонанс у Скадовську, де діючого міського голову дуже люблять: один той факт, що віче під час Різдвяних свят зібрало понад 300 людей у невеличкому затишному Скадовську без жодного застосування адмінресурсу, свідчить про чималу повагу до міського голови. Зокрема Олександра Яковлєва підтримує і молодь міста. Беззаперечно, це є неабияким досягненням, адже молодь у переважній більшості до подібних заходів байдужа.

Чекаємо усіх небайдужих 30 січня за адресою: улиця 295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії, 1А, Херсон, Херсонская, 73000. Зупинка Площа Свободи (Фокстрот) або Апеляційний суд (якщо рухатись з боку вул. Небесної Сотні). Підтримаємо разом Скадовського міського голову!