На КПВВ «Чонгар» прикордонники зупиняли порушників режиму
Новини

Вчора, в контрольному пункті «Чонгар» прикордонники Бердянського загону зупиняли транспортний засіб під керуванням громадянина України, які намагались перетнути адміністративну межу з ТОТ АР Крим без проходження всіх видів контролю. 

Так, водій разом з одним пасажиром на транспортному засобі марки «МITSUBISHI» після в’їзду до КПВВ «Чонгар» без зменшення швидкості одразу поїхав на виїзд оминаючи митний та прикордонний контролі.

Оперативні дії прикордонників дозволи зупинити та заблокувати автівку. Разом з тим, пасажир почав вести себе агресивно, не виконував законні вимоги прикордонників та висловлювався ненормативною лексикою. Як результат, на водія прикордонники склали адміністративний протокол за статтею 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду — виїзду», а ось на пасажира адміністративний протокол вже за статтею 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».

В подальшому, матеріали справи будуть передані до суду для вирішення питання про притягнення до відповідальності.