На Херсонщині відновили приймання заявок на «теплі» кредити для ОСББ
Новини

Як повідомили в банку, на позачерговому засіданні КМУ від 19.10.2018 було ухвалено рішення про виділення коштів на «теплі» кредити для ОСББ. ПриватБанку надано 46,2 млн грн, що становить майже половину цільових коштів виділених державою.Наразі триває етап підготовки підписання додаткової угоди між Державним агентством енергоефективності та енергозбереження України та ПриватБанком. До моменту підписання угоди банк приймає заявки на кредитування від ОСББ та ЖБК, при цьому документи, що підтверджують витрати ОСББ, клієнтам необхідно надати в банк до 30 листопада.

У ПриватБанку ОСББ у рамках державної програми енергоефективності «Теплі кредити» зможуть отримати кредити до 7 років з найнижчими серед банків ставками – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій.

На Херсонщині “теплі приватбанківські кредити” цього року освоїли 7 ОСББ обласного центру та Нової Каховки. Нагадаємо: першим із них у 2018 році фінансування за програмою “теплих” кредитів отримало об’єднання “Лавреньова, 12”. Загальна сума фінансування у Херсонській області за цей час становить 1 128 149 грн.

Більше про програму “теплих” кредитів для ОСББ можна дізнатися на сайті ПриватБанку.