На Херсонщині за порушення виборчого законодавства складено 34 адміністративних протокол
Новини

За час передвиборної агітації до поліції Херсонщини надійшли 105 повідомлень про можливі порушення. Кожну інформацію поліцейські ретельно перевіряють. За фактами, що підтвердилися, були складені та направлені до суду 34 адміністративні матеріали.

Так вчора, 21 березня, до підрозділів поліції Херсонської області надійшли 7 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Один із фактів підтвердився та працівники Дніпровського відділення поліції у відношенні 3 чоловіків склали адміністративні протоколи. В одному з торгівельно-розважальних центрів вони розповсюджували агітаційні друковані матеріали, в яких не в повному обсязі були зазначені необхідні вихідні дані. Загалом з початку передвиборчої агітації працівниками поліції Херсонщини до суду направлено 34 адміністративних матеріали щодо порушень виборчого законодавства.

Поліція Херсонщини нагадує, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Окремо звертаємо увагу на недопустимість здійснення незаконного фінансування чи роздачі коштів або підкупу виборців. Стаття 160 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність для обох сторін – того, хто пропонує гроші, і того, хто їх бере. Одержувачу коштів загрожує покарання від штрафу до 2-х років обмеження волі. Максимальне покарання для особи, яка вчинила підкуп, — до 7 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Херсонської області