«Реінтеграційні» закони загрожують суверенітету України! 
Новини
1. Законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» небезпечний насамперед через те, що:
— «Мінськ» передбачає вибори на окупованих територіях, свої суди, «народну» міліцію на базі окупаційних військ.
— «Мінськ» забороняє українській армії рухатися вперед і навіть нормально захищатись.
— «Мінськ» обіцяє амністію окупантам.
Саме цю модель капітуляції Президент пропонує затвердити парламенту України.
2. Другий законопроект («Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окупованих районах Донецької та Луганської областей») —
ЗАПУСКАЄ ОСОБЛИВИЙ СТАТУС ДОНБАСУ.
Замість звільнення окупованих територій, Президент пропонує парламенту легалізувати окупантів, вибрати серед них мерів і депутатів у повній відповідності до «Мінська».
Це класичний приклад, коли красиві і правильні назви законопроектів маскують відверту зраду національних інтересів і загрожують суверенітету держави.
Окрім цих нищівних для України норм, законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях»:
 — не визначає точних дат початку окупації частини Луганської і Донецької областей, що є критичним для встановлення моменту, з якого Росія несе відповідальність за все, що вона накоїла на  окупованих нею територіях;
— «забуває» про Крим. Для України — Крим і частина Донбасу є територіями з однаковим статусом, тобто тимчасово окупованими РФ територіями України.
Тільки російська пропаганда намагається розділити питання Криму та Донбасу;
— «визнає» російську агресію, але визначає, що Збройні сили України діють у мирний час. Це абсурд. Не буває миру під час війни;
— визнання окупації передбачає заборону будь-яких виборів на окупованій території та заборону торгівлі з окупантом. Натомість «Мінськ», згаданий в законопроекті, передбачає вибори, а дозволи на торгівлю буде видавати Оперативний Штаб Збройних сил України, який призначає Президент.
Армія, яка торгує з ворогом, перетворюються із захисника на торгаша.