Суд поновив на посаді міського голову Миколаєва Олександра Сенкевича
Новини

Відсторонення від посади Олександра Сенкевича восени 2017 року стало резонансним та викликало чимало суперечок: як простою депутатською більшістю можливо позбавити посади обраного громадою міського голову?

Таким чином, суддя Центрального районного суду Миколаєва Наталя Черенкова скасувала рішення Миколаївської міської ради від 6 жовтня 2017 року про дострокове припинення повноважень мера Миколаєва Олександра Сєнкевича та поновила його на посаді. Таке рішення суддя оголосила у п’ятницю, 16 березня, передає кореспондент “Громадьского радіо”. Суд дослухався до аргументів позивача про те, що депутати міської ради прийняли рішення про імпічмент міського голови із великою кількістю порушень чинного законодавства та процедури прийняття даного рішення. Окрім того, справи про порушення законів мером, на які посилались депутати, не були ще розглянуті судом на момент рішення про імпічмент. Зокрема, протокол про корупційне правопорушення, який ліг в основу рішення про дострокове припинення повноважень Олександра Сєнкевича, в результаті був відхилений судом. Сам Олександр Сєнкевич в коментарі журналістам заявив, що розраховує на конструктив депутатів міськради у подальшій роботі.

Щиро вітаємо сусідів із тим, що міський голова Миколаєва — знову на посаді! Ми раді, що підтримка команди «Самопомочі» з усієї країни, зокрема з Херсона, не була даремною. Наша сила — в єдності!