Жителі Херсонщини добровільно здали в поліцію понад 150 одиниць зброї та 470 боєприпасів
Новини

З 1 квітня на Херсонщині проводиться місячник добровільної здачі зброї. За цей час громадяни здали в поліцію понад 150 одиниць зброї, з яких: 145 одиниць мисливської гладкоствольної зброї, 8 – нарізної мисливської та 1 гвинтівку армійського зразка. Також громадяни здали 14 одиниць холодної зброї,  470 боєприпасів, 19 газових пістолетів, револьверів та 8 пристроїв для відстрілу патронів травматичної дії.

Житель Скадовського району звернувся в поліцію з повідомленням, що після виїзду квартирантів, які кілька місяців не платили за проживання і втекли, знайшов в будинку зброю.

 

На місці події працівники поліції виявили 4 одиниці зброї. Наразі правоохоронці встановлюють походження зброї та перевіряють, чи не скоювалися за її допомогою злочини.

Нагадуємо, що громадяни, які добровільно звернуться в поліцію з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спецзасобів, що зберігаються у них незаконно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/zbroya/zhiteli-xersonshhini-dobrovilno-zdali-v-policziyu-ponad-150-odinicz-zbroji-ta-470-bojepripasiv/?fbclid=IwAR0x7sxwumAganNcZnogte81DBZ-JTfK6JtuoN9RdaGpkMcWUkQ044a_PvQ