Андрій Садовий презентував важливу для України ініціативу від «Самопомочі» (відео)

Фракція «Самопомічь» ВР виносить до парламенту «Закон про Президента», який поставить зрозумілі рамки і не дозволить зловживати владою президенту з будь-яким прізвищем. Про імпічмент там теж є. Текст законопроекту читайте тут і давайте свої коментарі — https://bit.ly/2HSXQk5

Об’єднання «Самопоміч» йде на парламентські вибори зі змінами — вперше в українській історії система формування переліку кандидатів за відкритими списками.

«Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті і з багатьма я солідарний, але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли», — говорить лідер ПП «Самопоміч» Андрій Садовий.

Головна партійна теза на сьогодні — «Все тільки починається!».

Закон про Президента

1. В ці дні важливо не пересваритись так, що забудемо де справжній ворог. 2. Виносимо в парламент «Закон про Президента», який поставить зрозумілі рамки і не дозволить зловживати владою президенту з будь-яким прізвищем. Про імпічмент там теж є. Читайте тут і давайте свої коментарі — https://bit.ly/2HSXQk53. Об'єднання "Самопоміч" йде на парламентські вибори. Розробляємо першу в українській історії систему формування переліку кандидатів за відкритими списками. Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті і з багатьма я солідарний. Але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли. Все тільки починається!

Опубліковано Андрій Садовий Вівторок, 2 квітня 2019 р.