Діяльність депутатів херсонської «Самопомочі» високо оцінили експерти

Сьогодні під час круглого столу експерти Херсонської обласної організації Комітету виборців України та Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень презентували результати атестації депутатів Херсонської міської ради за другий рік повноважень. За результатами оцінки, депутати фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Херсонській міській раді Андрій Дмитрієв та Дініс Бердник отримали доволі високі показники роботи.

Так, Андрій Дмитрієв потрапив до 9-ки депутатів, які отримали позитивні оцінки як за об’єктивними показниками своєї роботи, так і за загальними оцінками експертного опитування, в якому брали участь 35 активних представників Херсона: журналісти, громадські діячі — лідери громадської думки.  Також високим є відсоток виступів на пленарних засіданнях — у Андрія Дмитрієва він перевищив показник 60%. Найвищим серед усіх 54 депутатів міської ради у Андрія Дмитрієва виявився і показник позитивних оцінок експертів у ході опитування: 68,9% оцінок 4 — 5 («5» — це максимальна оцінка).

І Дініс Бердник, і Андрій Дмитрієв виконали всі норми закону щодо звітування перед виборцями і стали одними з небагатьох депутатів Херсонської міської ради, хто окрім звернень також готує і депутатські запити.

Херсонська команда «Самопомочі» щиро дякує експертам за проведену роботу та обов’язково в подальшому користуватиметься результатами і наданими рекомендаціями! Наша сила — в єдності!