Любимівська команда «Самопомочі»: «Наше завдання — втілювати в життя бажання громади»

Саме люди визначатимуть пріоритети розвитку ОТГ. Наше завдання – прислухатися до них та втілювати їх побажання у життя. Бути собою, співпрацювати з іншими, допомагати тим, хто потребує.

Ці слова – не просто принципи діяльності «Об’єднання «Самопоміч», це філософія цілого народу, людей в окремих містах та селах, які готові віддавати свій час та енергію на благо своєї громади. Сьогодні ми знайомимо вас з людьми, які щодня живуть за цими принципами.   Серед  кандидатів в депутати,  які балотуватимуться від «Самопомочі»  до Любимівської ОТГ (Каховський район Херсонської області)   – люди різних професій:

Тетяна Агапова, 31 рік, юристка

Олександр Журавльов, 28 років,  підприємець

Скрипка Світлана, 50 років, бухгалтер

Юрій Коблюк, 33 роки, землевпорядник

«Ми хочемо створити сильну та активну громаду та забезпечити своєчасне рішення місцевих проблем.   Чітко розуміємо, що в основі будь-якої заможної громади – прийняття самодостатнього бюджету, зорієнтованого на вирішення конкретних проблемних питань. Саме люди визначатимуть  пріоритети розвитку ОТГ. Наше завдання – прислухатися до них та втілювати їх побажання у життя»,– наголошують кандидати в депутати до Любимівської ОТГ