Роман Семенуха у Херсоні: «Таких поганих доріг я не бачив ніде в Україні»

Із візитом до Херсона днями завітав Народний депутат України Роман Семенуха. Він провів кілька зустрічей, зокрема ввечері зустрівся з місцевими журналістами та активістами. Ключовим меседжем майже на кожній зустрічі в Херсоні було неприємне здивування щодо доріг у Херсоні.

«Я часто подорожую багатьма регіонами, але давно не бачив такого стану доріг як в місті й особливо в області. Якщо чесно, то я у шоці. Таких поганих доріг немає навіть у зоні проведення бойових дій, та у містах, що вже деокуповано. Це без перебільшення катастрофа.

Фактично Херсон ізольований від східної України. Дорога Херсон-Нікополь де-факто відсутня. Як можуть до Херсона дістатися українці з Донеччини, Сумщини, Полтавщини, Харківщини, Дніпропетровщини?

Навіть потяг Харків-Херсон йде більше 18 годин – і це у XXI столітті! Про який розвиток бізнесу, туризму може йти мова? Невипадково в області одна з найменших середніх заробітних плат по країні (менше 7 тисяч грн.)», — говорить Роман Семенуха.

Актуальними були питання щодо воєнного стану, адже його запровадили фактично перед самим візитом Романа Семенухи«Я дуже радію тому, що Президент України дослухався до думки Андрія Садового та фракції «Самопоміч» запровадити воєнний стан саме на певних територіях, а не на всій території України. Дуже добре, що воєнний стан впроваджено на 30 днів. Це достатньо невеликий термін – вже кілька днів навіть сплинуло.

Я думаю, що цей невеликий термін дозволить військовим провести необхідні заходи: підпорядкувати собі Нацгвардію, провести мобілізацію у потрібній мірі , координацію між різними силовими відомствами. Ми маємо пам’ятати про те, що сила – в єдності і ми повинні гідно витримати це випробування, яке, на жаль, випало на наше покоління» — підсумував Роман Семенуха.