Суд за справою Олександра Яковлєва продовжиться 20 лютого

Підтримати міського голову Скадовська приїхали понад 120 скадовчан, а також неьайдужі мешканці Херсона, депутати фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Херсонській міській раді Андрій Дмитрієв та Дініс Бердник, депутат обласної ради Володимир Куріков, народні депутати України Олег Березюк та Олег Лаврик, Всього поблизу будівлі Херсонського апеляційного суду у будній день, передостанній день січня, зібралось близько 180 осіб. Усі вони висловлювали свою теплу та щиру підтримку Олександру Яковлєву, якого намагаються відсторонити від посади.

«Ці люди прийшли не за гроші, не за певні матеріальні блага — вони прийшли з вірою у правду і справедливість, з вірою у свого міського голову Олександра Яковлєва, який за два роки зміг стати дійсно народним мером і розбудив мешканців Скадовська, – коментує голова фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Херсонській міській раді Андрій Дмитрієв. – Сьогодні багато з них — це не лише сторонні спостерігачі, а справжні патріоти свого міста, які беруть активну участь у його будівництві. Дякую вам за те, що ви є і ви боретесь за своє місто! Чекаємо вас на продовженні судового засідання, яке відбудеться 20.02.2018 р. о 13.30″.

Свою позицію висловив і Народний депутат України Олег Березюк: «Мені так прикро, що ми маємо витрачати час для того, щоб захищати людей, які працюють і будують від людей, які крадуть і руйнують. І це катастрофа».

Адвокати Олександра Яковлєва надали пакет документів, які мають підтвердити, що вина міського голови — це вигадка і помста тих, хто вороже до нього ставиться, а не об’єктивна реальність. «На жаль, так влаштоване наше законодавство, що правду необхідно відстоювати в суді. Не було ніякого корупційного правопорушення, а відсторонення від посади є незаконним», – зазначив Олександр Яковлєв,

«Товари були необхідні міській раді, вони були придбані по ринковій ціні, вони були придбані у єдиного постачальника цих товарів у Скадовську. В іншому випадку треба було їхати в Херсон, витрачати на це ще додатково кілька тисяч гривень», – зазначив адвокат Кирило Юхно.

Команда «Самопомочі» продовжує слідкувати за розвитком подій у Скадовську та підтримує народно обраного міського голову Олександра Яковлєва.