Відбулись збори політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Сьогодні, 11 серпня 2017 року, відбулися партійні збори Херсонської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», призначені з метою обрання голови партійної організації у зв’язку з закінченням дворічного терміну повноважень діючого голови Обласної партійної організації Андрія Дмитрієва.

Також на розгляд порядку денного були винесені питання обрання виконкому та ревізійної комісії. На партійні збори прибули представники партійних осередків з Херсона, Каховки, Скадовська, Горностаївки, Берислава, Олешків, отже збори визнані легітимними. Голова Херсонської обласної партійної організації Андрій Дмитрієв доповів про результати роботи партійного осередку за останні два роки та окреслив найближчі плани, зокрема участь у виборчому процесі в об’єднаних територіальних громадах, який планується на Херсонщині восени 2017 року.

Після обговорення член партії Олександр Яковлєв (Скадовська міська організація) виніс пропозицію обрати головою Обласної організації партії на наступні два роки діючого керівника парторганізації Дмитрієва Андрія Миколайовича. Пропозицію було винесено на голосування. Присутні на партійних зборах одноголосно підтримали кандидатуру Андрія Дмитрієва.