Херсонська «Самопоміч» підтримала миколаївських колег

Напередодні віче — у четвер, 5 жовтня — 42 миколаївські депутати з 54-х проголосували за висловлення недовіри міському голові Олександру Сенкевичу і фактично відправили мера у відставку. Подібне рішення обурило миколаївців, які фактично обирали мера міста. На жаль, законодавча колізія дозволяє подібне: міського голову можуть усунути як безпосередньо виборці, так і депутатський корпус. За законами здорового глузду перший спосіб є більш доцільним: обирає набагато більша кількість мешканців — відповідно і для усунення з посади необхідно набагато більше голосів, чого досягти складно, якщо міський голова дійсно працює на благо міста. Другий спосіб — за умови наявності кулуарних домовленостей — простіший. Саме другий сценарій відбувся у Миколаєві.

Херсонські колеги миколаївської команди «Самопомочі» разом із колегами з інших регіонів та народними депутатами так само відвідали Віче і разом із миколаївчанами підтримали Олександра Сенкевича. Віче дійсно виявилось народним: в прохолодний недільний день на головній площі міста — Соборній — зібралось більше двох тисяч людей, яких навряд чи можна було змусити прийти — вони прийшли самі.

В результаті Віче свою підтримку Олександру Сенкевичу висловили як однопартійці з інших регіонів, так і народні депутати, а головне — миколаївська громада. У подальших планах — ініціювання розпуску миколаївської міської ради, яка фактично зрадила своїх виборців в особі 42-х депутатів — вагомої більшості. Олександр Сенкевич не боїться знову іти на вибори, адже впевнений — він на вірному шляху.

Одне із гасел «В єдності — сила!» команда «Самопомочі» продемонструвала єднанням з колегами, які потрапили у важке становище. Тепер головне — не зупинятись у боротьбі за правду!