Звіт депутатів фракції від ПП «Об’єднання «Самопоміч» в Каховській міській раді

zvit_ris_kahoka_frakciya
Коли ми йшли на вибори, ми бачили майбутне  Каховки таким, в якому пріоритетом є людина. Громаду бачили – власником своїх ресурсів, а всіх разом  — людей, які  творять спільне благо й отримують від цього особисту користь. Ми завжди притримувались нашої партійної філософії бути собою та допомогати ближнім. Не зважаючи на вал критики, ми робили свою справу і у нас є чим відзвітувати перед нашими виборцями.

Депутати від пп «Самопоміч» є одні з найдесциплінірованіших у міській раді. Фракція пп «Самопоміч», а це п’ять депутатів, завжди присутня  майже у повному складі на всіх сесіях. Депутати завжди проявляють  активність на сесіях міської ради, часто беруть слово і долучаються до процесу прийому рішень.

За цей рік було багато чого – була і критика в нашу адресу, але ми планомірно відходили від заполітизірованості до плідної співпраці на благо міста з іншими політичними фракціями, в наслідок чого, пп «Самоміч» на черговій сесії міської ради виступила з ініціативою об’єднати зусилля між усіма політичними фракціями за для нормального життя нашого міста. Під цим маніфестом були поставлені підписи міського голови і усіх керівників політичних фракцій міста, окрім керівника «Солідарності». Офіційно було наголошено, що ми завжди готові співпрацювати з будь-ким, якщо це йде на користь міста.

За цей час на сесії міської ради було прийнято безліч рішень, були й таки, що будоражили місто. Наприклад: посада секретаря міської ради. Нам було запропоновано обрати секретарем Олега Кожем’якіна, депутата від Радикальної партії , воїна АТО. Але, ми з самого початку бачили Олега першим замом міського голови, неодноразово про це казали у пресі. Згодом ми його підтримали своїм голосуванням. Ну, а секретарем міської ради стала Лілія Дроздік — юрист, молодий  депутат від пп «Самопоміч». Праця не з легких, але Лілія, на наш погляд, тримається достойно.

Одне з найголовніших завдань було запровадити прозорий бюджет. Кожна гривня повинна відкрито звітувати за себе — куди вона буде йти і чи можливо  зекономити не втрачаючи у якості товару або послуги. Усі ми добре пам’ятаємо гучну справу з шкільними вікнами на суму у півтора мільйона гривень. Багато хто нас звинуватив у тому, що ми проголосували проти виділення цих коштів. Але у таких справах, коли мова йде про дуже великі громадські кошти, треба бути дуже прискіпливим. Ми майже не бачили здорової конкуренції між підприємцями, а тендер виграла кампанія, яка запропонувала ціну, на 180 тис. грн. більшу за попередню. Тому, цей процес ми зупинили, а вікна будемо ставити у теплу пору року, а не взимку, як нам пропонували.

З 1 серпня по всій Україні офіційно запрацював закон «Про публічні закупівлі через систему ПРОЗОРО». Фракція пп «Самопоміч» звернулась до депутатського корпусу розглянути питання зниження порогу закупівель для того, щоб можна було купити відкрито,  як можна більше послуг та товарів для громади.

Депутати та активісти пп «Самопоміч» неодноразово виходили на різноматні соціально-політичні акції. Виставлялися пікети по збору підписів за зниження тарифів, взимку активісти розповсюджували проти інфекційні маски для обличчя. Було розповсюджено у лікарнях, автобусах та між перехожих близько 8 тисяч штук таких масок.

Депутати «Самопомічи» неодноразово становились ініціаторами міських толок, збирали благодійні  кошти на посадку дерев та кущів.

Періодично у місцевій пресі виходять статті від наших депутатів з роз’ясненням своїх дій у громадському житті міста.

Хочу наголосити, що наша громадська приймальня практично кожен день відкрита для прийому громадян, працює безкоштовна юридична допомога.

Голова фракції                                                                                                             С.О. Яременко