Звіт Каховської міської організації ПП «Об’єднання «Самопоміч»

zvit_ris_kahoka_partiya
Каховська міська організація ПП «Об’єднання «Самопоміч»  з юридичним статусом, керівник організації Таранишин О., керуюча справами Гондарева Г.

В організації три члена партії: Гондарева Г., Таранишин О., Яременко С., 12 прихильників, 10 волонтерів.

На 25 жовтня 2016 р.: 1 депутат Херсонської обласної ради – Гондарева Г. (член комісії з питань освіти, науки, культури, спорту), Таранишин О. склав депутатські повноваження у зв’язку зі зміною місця проживання.

5 депутатів Каховської міської ради: Дроздік Л. – секретар Каховської міської ради, Яременко С. – голова фракції, член комісії з земельних питань, будівництву та архітектурі, Бендеберя Л., — заступник голови комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, Глущенко О. – голова мандатної комісії, Радченко О. – заступник голови бюджетної комісії. Депутати працюють разом з помічниками та членами дорадчої ради. Депутати мають високий рівень дисципліни і відповідальності: було відвідано 90% засідань постійних комісій та сесій міської ради, невідвідано -10% з поважних причин.

Протягом року проведено 29 загальних зборів, 20 засідань фракцій і 5 окремих зборів дорадчої ради. Основні питання, які розглядалися на зборах були пов’язані з моніторингом передвиборчої програми, плануванням соціально-політичних заходів, розгляду питань сесій та вирішення проблемних питань. При офісі міської організації працювала безкоштовна юридична консультація де прийом здійснювали Дроздік Л. та Поляков Р. Взагалі було проведено 82 консультації: основними питаннями були земельні, майнові, консультації з надання субсидій. З даних консультацій задоволено 74.

Пріоритети, над якими працювали депутати:

У секторі місцевої політики та громадського життя:

Всебічне сприяння становленню громад, як повноправних суб`єктів  місцевого самоврядування, здатних надавати своїм мешканцям якісні управлінські та соціальні послуги. Мета – «Прозорий бюджет» — було подано і підтримано законотворчу ініціативу (проект рішення «Про публічні закупівлі через систему ПРОЗОРО») та від фракції було підтримано звернення про зниження порогу закупівель.  Великі зусилля доклала Дроздік Л. у просуванні ідей електронних петицій. Розроблено проект рішення «Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих органам місцевого самоврядування». Зараз цією формою звернень користуються лише члени соціальної мережі ФБ та інші впевнені користувачі Інтернету, але продовжується робота і з людьми пенсійного віку, яким пояснюється значимість і ефективність направлення електронних петицій до міської ради та доведення дієвого засобу впливу на виконавчий комітет.

Депутати працювали над спільним проектом «Самопоміч» та громадської платформи «Суспільне «Око» під назвою «Енциклопедія Територій», основною метою якого є створення Інтернет-порталу міст та районів України та надання в режимі он-лайн можливість здійснювати постійний публічний аудит всіх ресурсів, що розташовані в межах відповідних територій всіма громадянами України.

Головою фракції Яременко С., було запропоновано всім депутатським фракціям підписати меморандум, який дозволив вирішувати питання для громади не за політичними інтересами, а саме за потребами мешканців міста.

 У секторі економіки та розвитку інфраструктури:

Депутатами фракції «Самопоміч» були підтримані всі проекти з розвитку середнього і малого бізнесу, та відкриття підприємств, завдяки яким створюються робочі місця в місті. Депутатами Гондаревою Г., Радченко О. – проведено 2 семінари з розвитку підприємницької діяльності. Радченко О. постійно проводяться консультації з питань трудового законодавства, відкриття власної справи.

Депутатом Яременко С. порушені питання, пов’язані з безпекою руху в місті, до початку навчального року відбувався моніторинг безпеки проїзних частин, обмеження руху, безпеки пішохідних переходів. Саме завдяки активності депутатів Гондаревої Г. і Яременко С. встановлено «лежачі поліцейські» на вул.Освіти.

У секторі комунального господарства

Для розвитку мережі ОСББ в місті великі зусилля доклала депутат Бендеберя Л. Саме з цього питання вона провела більше 20 прийомів громадян. На зустрічах з Бендеберею Л.К. постійно розглядалися питання енергозбереження в умовах підвищення цін на газ, світло та воду. До всіх депутатів були звернення з питань оформлення субсидій. Залишається гострим питання нарахування тарифів. Депутати вимагають чіткого економічного обґрунтування тарифних ставок, а саме головне, виконання робіт згідно з заявленими тарифами.  (звернення Гондаревої Г.). Членами осередку і волонтерами організовано збір підписів до Кабінету Міністрів за перерахунок тарифів.

Завдяки зверненням депутата Яременко С. було здійснено оновлення сміттєвих майданчиків.

Одним з болючих питань для нашого міста залишається питання розробки сміттєвих полігонів. Фракцією підтримується пропозиція побудови на Каховському полігоні сміттєво-переробного заводу.

У секторі охорони здоров`я, культури та освіти:

Міська організація ПП «Об’єднання «Самопоміч» спрямовує свої зусилля щодо повного фінансування міських, освітніх і культурних програм. Має принципову позицію щодо використання комунальної власності для потреб сталого культурного розвитку мешканців. Цього року видатки на освіту суттєво збільшено. Харчування дітей початкових класів і пільгових категорій відбувається за кошти місцевого бюджету. Підтримані всі питання стосовно розвитку освітньої, спортивної та культурної галузей. Депутат Гондарева Г. працювала головою конкурсної комісії з призначення керівників закладів культури.

Депутати міського осередку активно пропагують ідеї козацької педагогіки, підтримують козацькі формування, депутат Глущенко О. є отаманом Каховського козачого товариства. Всі ініційовані козацькими товариствами заходи активно підтримуються. Саме Глущенко О. ініціював відкриття пам’ятного знаку «Козаку Мамаю», конкурс екскурсій для учнівської та студентської молоді «Стежками козацької слави», дні Українського козацтва.

Депутати Дроздік Л., Радченко О., Гондарева Г., Глущенко О. – постійні учасники зустрічей, заходів, свят, в яких беруть участь діти, школярі, молодь. Дроздік Л. і Гондарева Г. – члени міської ради з молодіжної політики.

Депутати та активісти неодноразово виходили на соціально-політичні акції. Взимку, в період високого порогу інфекційних захворювань, разом з ПП «БЮТ» було розповсюджено у лікарнях, автобусах близько 8 тис. протиінфекційних масок для обличчя.

У секторі соціальної політики:

Депутати Бендеберя Л., Гондарева Г., Радченко О. тісно співпрацюють з радою ветеранів, товариством «Надія», міським територіальним центром надання послуг. Активно надають посильну матеріальну допомогу, підтримують роботу школярів-волонтерів, організовують і беруть участь в святкових та урочистих заходах. Організовують підписку місцевої преси, та забезпечують друкованими ЗМІ. Надають допомогу воїнам АТО, дітям з малозабезпечених сімей. Радченко О. ініціювала збір коштів громадян міста Каховка та Каховського району та виділеня з міського бюджету на лікування та реабілітацію нашого земляка, який отримав серйозні поранення у зоні АТО Ковальського В.А. у сумі 50 тис. грн.. Дані кошти виділено з міського бюджету. Окремо зібрано громадянами близько 20 тис. грн. та передані його матері. Депутат Гондарева надавала психологічну допомогу учасникам АТО.

У секторі екології:

Депутати активно брали участь у всіх міських толоках з прибирання сміття. Лідером та ініціатором багатьох акцій озеленення міста був Яременко С. Завдяки його активним діям було висаджено більше 100 зелених насаджень.

Невирішеним залишається багато питань. Пріоритетними для нас на наступний рік каденції залишаються:

 

 

Керуюча справами Міської організації
ПП «Об»єднання «Самопоміч»                                                                               Г.В.Гондарева